Mehto Pro 2.0 -takki, metsästystakki, Vihreä

565€

XXL-hinta 565€

Voimassa 9.8. asti

Metsästyskuvasto arrow right icon
Suuri metsästyskuvasto
Suuri metsästyskuvastomme on ilmestynyt! Aseita, pukuja, kenkiä, optiikkaa, metsästysvarusteita, koiratarvikkeita sekä erä- ja retkeilyvälineitä extraedullisesti! Tarjoukset voimassa XXL-tavarataloissa ja XXL.fi-verkkokaupassa 9.8.2020 asti. Katso koko kuvasto ylläolevasta "Lue uusin mainoskuvasto" linkistä.

Tuotekuvausarrow down icon

Erinomainen metsästystakki vaativille metsästäjille ja ulkoilmaihmisille. Takki on kolminkertaista Gore-Tex®-materiaalia, ja siinä on vettä hylkivät YKK Aquaguard® -vetoketjut.

Hyvä ja ergonominen istuvuus ja pehmeä materiaali takaavat, että takki on miel

Koko-opasarrow down icon

Sasta koko-taulukko

Miesten vartalon mittataulukot

Miesten koot TAKITXSSMLXLXXL3XL4XL
1. Rinnan ympärys (cm)8894100106112118124130
2. Vyötärön ympärys (cm)76828894100106112118
3. Lantion ympärys (cm) 9298104110116122128134
Miesten koot HOUSUT464850525456586062
2. Vyötärön ympärys (cm) 7883889398103108113118
3. Lantion ympärys (cm) 96100104108112116120124128
4. Lahkeen sisäpituus (cm) 818283848586878889

Naisten vartalon mittataulukko

Koko3234363840424446
1. Rinnan ympärys (cm) 768084889296100104
2. Vyötärön ympärys (cm) 6064687276808488
3. Lantion ympärys (cm) 84889296100104108112
4. Valmiin housun lahkeen sisäpituus (cm) 8081828384858687
close icon

Tervetuloa uudistuneille sivuillemme! Klikkaa tästä palataksesi vanhalle sivulle xxl.fi

close icon

Tämä sivusto käyttää evästeitä

Tilaa uutiskirje

Hyväksymällä suostut käyttöehtoihimme. Lue käyttöehdot tästä