Kinos-villapaita, Harmaa

119€

Tuotekuvausarrow down icon

Villapaita, joka henkii vanhoja hyviä aikoja. Paksu ja lämmin villapaita italialaista villaneulosta skandinaavisella kuosilla. 

Tuotetiedot:

- Materiaali: Polyesteri 40 %, akryyli 23 %, mohair 22 %, uutta villaa 15 %.

Tekniset tiedotarrow down icon
  • Käyttäjäryhmä: Miehet 
Koko-opasarrow down icon

Sasta koko-taulukko

Miesten vartalon mittataulukot

Miesten koot TAKITXSSMLXLXXL3XL4XL
1. Rinnan ympärys (cm)8894100106112118124130
2. Vyötärön ympärys (cm)76828894100106112118
3. Lantion ympärys (cm) 9298104110116122128134
Miesten koot HOUSUT464850525456586062
2. Vyötärön ympärys (cm) 7883889398103108113118
3. Lantion ympärys (cm) 96100104108112116120124128
4. Lahkeen sisäpituus (cm) 818283848586878889

Naisten vartalon mittataulukko

Koko3234363840424446
1. Rinnan ympärys (cm) 768084889296100104
2. Vyötärön ympärys (cm) 6064687276808488
3. Lantion ympärys (cm) 84889296100104108112
4. Valmiin housun lahkeen sisäpituus (cm) 8081828384858687
close icon

Tervetuloa uudistuneille sivuillemme! Klikkaa tästä palataksesi vanhalle sivulle xxl.fi

close icon

Tämä sivusto käyttää evästeitä

Tilaa uutiskirje

Hyväksymällä suostut käyttöehtoihimme. Lue käyttöehdot tästä