Diana, naisten metsästystakki, Vihreä

159€

XXL-hinta 239€

Diana, naisten metsästystakki, Vihreä

159€

XXL-hinta 239€

Tuotekuvausarrow down icon
Naisellinen metsästystakki, hengittävä ja täysin veden- ja tuulenpitävä Gore-Tex® Z -välivuori. Takki on kerrospukeutumiseen tarpeeksi väljä. Selkää ja takamusta suojaa pidennetty selkä.

Ominaisuudet:
- Veden- ja tuulenpitävä
- Hengittävä
- Kiristettävä kaulus
- Radiotasku
- Hiukan viistoon ommellut käsien lämmittelytaskut
- Isot tavarataskut
- Kiristettävä vyötärö
- Kiristettävä helma
- Hihansuissa tarranauhat
- Hupun saa ostettua erikseen

Tuotetiedot:
- Materiaali, ulkopinta: 100 % polyesteriä
- Kalvo: Gore-Tex Z-liner
- Vuori: 100 % polyesteriä
Tekniset tiedotarrow down icon
  • Käyttäjäryhmä: Naiset 
Koko-opasarrow down icon

Sasta koko-taulukko

Miesten vartalon mittataulukot

Miesten koot TAKITXSSMLXLXXL3XL4XL
1. Rinnan ympärys (cm)8894100106112118124130
2. Vyötärön ympärys (cm)76828894100106112118
3. Lantion ympärys (cm) 9298104110116122128134
Miesten koot HOUSUT464850525456586062
2. Vyötärön ympärys (cm) 7883889398103108113118
3. Lantion ympärys (cm) 96100104108112116120124128
4. Lahkeen sisäpituus (cm) 818283848586878889

Naisten vartalon mittataulukko

Koko3234363840424446
1. Rinnan ympärys (cm) 768084889296100104
2. Vyötärön ympärys (cm) 6064687276808488
3. Lantion ympärys (cm) 84889296100104108112
4. Valmiin housun lahkeen sisäpituus (cm) 8081828384858687
close icon

Tervetuloa uudistuneille sivuillemme! Klikkaa tästä palataksesi vanhalle sivulle xxl.fi

close icon

Tämä sivusto käyttää evästeitä

Tilaa uutiskirje

Hyväksymällä suostut käyttöehtoihimme. Lue käyttöehdot tästä