Sasta koko-taulukko

Miesten vartalon mittataulukot

Miesten koot TAKITXSSMLXLXXL3XL4XL
1. Rinnan ympärys (cm)8894100106112118124130
2. Vyötärön ympärys (cm)76828894100106112118
3. Lantion ympärys (cm) 9298104110116122128134
Miesten koot HOUSUT464850525456586062
2. Vyötärön ympärys (cm) 7883889398103108113118
3. Lantion ympärys (cm) 96100104108112116120124128
4. Lahkeen sisäpituus (cm) 818283848586878889

Naisten vartalon mittataulukko

Koko3234363840424446
1. Rinnan ympärys (cm) 768084889296100104
2. Vyötärön ympärys (cm) 6064687276808488
3. Lantion ympärys (cm) 84889296100104108112
4. Valmiin housun lahkeen sisäpituus (cm) 8081828384858687

Tervetuloa uudistuneille sivuillemme! Klikkaa tästä palataksesi vanhalle sivulle xxl.fi

Tämä sivusto käyttää evästeitä

Tilaa uutiskirje

Hyväksymällä suostut käyttöehtoihimme. Lue käyttöehdot tästä