Copa Pure 2 Pro FG / Q1 24, jalkapallokengät nurmelle ja tekonurmelle, unisex ei ole saatavissa tällä hetkellä. Selvitämme valmistajan kanssa jatkosaatavuutta tuotteelle. Suosittelemme sillä välin selaamaan valikoimamme muita vastaavia tuotteita.
Verkkokaupan varastotilanne:
Ei saatavilla
Click & Collect:
Ei saatavilla tälle tuotteelle
Tarkista myymäläsaatavuus
Valitse koko tarkistaaksesi myymäläsaatavuus
Kohokohdat
- Nauhakiinnitys
- Päällinen osittain kierrätysmateriaalia
- Fusionskin-päällinen
Jalkapallokengät FG-nappuloilla luonnonnurmelle. Pehmeä ja mukava nahkapäällinen takaa optimaalisen pallokosketuksen. Nauhakiinnitys. Normaali istuvuus.
Adidaksen Copa Pure 2 Pro -kengissä on Fusionskin-päällinen, joka on pehmeästä ja mukavasta nahasta valmistettu päällinen. Lisäksi päällinen on valmistettu vähintään 20 % kierrätetystä materiaalista ilmastojalanjäljen pienentämiseksi.
Kengän FG-nappulat on suunniteltu lyhyille nurmikentille, mutta ne sopivat myös korkealaatuisille tekonurmikentillä, joiden nurmi on pidempi.
- Käyttäjä: Unisex
- Pelialusta: Ruoho
- Materiaali: Nahka
- Nilkkasukka: Ei
- Sarja: COPA Pure 2 Pro